(ВИДЕО) Распали со разголени гради: Честит роденден, Кејт!

Бомбастичната сексапилна заводничка Кејт Аптон, која неодамна од популарното списание за мажи Maxim беше прогласена за најсекси жена на светот, го прослави 26-от роденден, кој на Инстаграм симболично го одбележа со кратко видео на кое позира во топлес издание.

Бујната убавица роденденски наздрави со чаша во рака, а кратката снимка собра над 1,6 милиони прегледи.

Но, за манекенката која беше прогласена за најсекси жена на светот, јавноста немала отсекогаш убаво мислење. „За првата насловна страна позирав на 19 години. После тоа луѓето се расправаа дали сум дебела или не“, изјави минатата година за People.

 

Having the best birthday week 💛💛💛

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

ВИДЕО: ЖЕШКАТА Елена се соблече сред емисија и го остави водителот подзинат!

Порнографската ѕвезда, Елена Беркова разговараше со домаќинот за различни пози како “69”, а исто така зборуваше и за тоа кој е повеќе склон кон перверзии.

Откако порно актерката разговараше со презентерот за неговите сексуални желби, тој ја покани да играат интелектуална игра.

Чичко Вита правилно го посочи бројот на цинкот во Периодниот систем, како и годината на основање на Шведска.

Во меѓувреме, Беркова остана без облека. А, како резултат на тоа, таа праша: “Сакаш ли да ти ги покажам моите гради”?

После тоа, порно актерката се соблече.

ФОТО: Станија и две згодни другарки во танга покрај базен

Секој го бира својот пат, а таа одбра патот да ја однесе во Мајами.И поради фактот дека,Станија е доста дружељубива личност и во Мајами се потруди да си најде соодветно друштво.Нормално, онакво какво што неа и прилега - пријателки од нејзин ранг по стас.На својот Инстаграм профил се пофали како ги поминува летните денови.

ВИДЕО: Тверкаше со џиновскиот задник, а градите едвај ги задржа во мократа маичка

Славната пејачка Ники Минаж на својот Инстаграм профил ја најави својата нова песна која ја снима заедно со пејачката Ариана Гранде.Таа објави жешки фотографии и видео снимка на која тверка со својот задник додека градите едвај ги задржа во мокрото деколте.Видеото стана вирален хит на социјалните мрежи,а фановите подзинаа додека таа мешаше со огромниот задник,погледнете.

 

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Популарно