ВИДЕО: Згодна Французинка се соблече на трибините во Русија

Во Русија е забавно на теренот, но и на трибините. 

Во завчерашното полуфинале селекцијата на Франција стигна до победа и така се пласираше во финалето на Светското првенство, а една навивачка на трибините привлече големо внимание со начинот на прославата.

Очигледно под влијание од атмосферата, таа започна да се соблекува после прославата на победата над Белгија.

(ФОТО) Оваа врела фотографија на Ким доби 100.000 лајкови за неколку минути

Оваа врела фотографија на Ким доби 100.000 лајкови за неколку минути

Најпопуларната старлета Ким Кардашијан не престанува со провокациите, па така на својот Инстаграм профил објавила фотографија со која ниту еден маж не остави рамнодушен.

За само неколку минути фотографијата доби стотина лајкови и пофалби од нејзините верни фанови.

ФОТО: Со голи гради направи селфи со полицајци

Низ улиците на Загреб се славеше сребрениот медал на Светското првенство. Додека фудбалерите патуваа кон плоштадот „Бан Јелачиќ“ фановите се забавуваа на свој начин. Еуфоријата најмногу ја понесе една Хрватка која се соблече топлес додека правеше селфи со полицијаците.

ВИДЕО: Деколтетото на Марјана никогаш побујно!

Најпознатата лото девојка кај нас, Марјана Станојковска, на својот Инстаграм профил распали со сексапил од нејзиното жешко издание за време на летниот одмор.

Атрактивната Марјана знае како да ужива во летните убавини кои комбинираат сонце, плажа и море, а дефинитивно знае и како да ги надразни своите обожаватели со нејзините бујни гради и божествено долги нозе секогаш истакнати во преден план.

Популарно