ФОТО: Маца Дискреција во мини танга бикини на базен

Балканот не запира со производство на благонадежни девојки кои немаат никаква професија ниту значење, а се нарекуваат трендестерки, модели, старлети... но кои ја возбудуваат јавноста и привлекуваат внимание.

Последниве месеци во Србија има неколку случаи на приведување и прогон на овие ѕвезди јавната сцена заради проституција и соработка со подземјето, на чело со славната Сораја, но Маца Дискреција, ѕвездата на ријалити Задруга (се уште) не е во таа група. Во меѓувреме, таа на своите фанови им подари неколку нови фотографии, вклучително и серија “Маца на базен“.

ФОТО: Милица Тодоровиќ на настап изгледа како вистинска „бомба“, но...

Милица Тодоровиќ често добива комплименти за својот изглед, поради тоа што е една од ретките млади српски пејачки која нема силикони, зголемени усни или задник.

Сепак иако на цена е секогаш дотерана и иагледа преубаво, кога се враќа дома Милица не изгледа баш така.

Имено некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“ објави фотографија и покажа како се обидува да ја рехабилитира кожата од тешката сценска шминка.

Таа доби многу комплименти од фановите поради тоа што е ослободена од комплекси.

Погледнете како изгледа: 

ВИДЕО: Македонката Љупка во секси бикини на плажа среде зима

Македонската блогерка Љупка Митрова овие студени денови ги минува во Дубаи, на сонце на плажа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

Блогерката отпатува заедно со своите ќерки во Дубаи, од каде редовно објавува фотографии.

Следбениците на „Инстаграм“ не штедеа комплименти за девојчињата и ги нарекоа „убавици што личат на нивната мајка“.

Погледнете како се забавува Љупка на плажа:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

Популарно