ФОТО 18+ : Кајли Џенер со провоцирачки фотографии во секси фустан

Не е тајна дека сестрите Кардашијан-Џенер обожуваат да ја провоцираат јавноста со своите дневни комбинации.

Во тоа дефинитивно води Ким, а следна е најмалата сестра, Кајли. Тие две всушност имаат многу сличен вкус, а сјаен доказ за тоа е фустанот во кој позираше Кајли, бидејќи нешто слично пред еден месец носеше Ким.

Младиот бјути могул објави на својот Инстаграм профил неколку фотографии на кои носи син фустан од латекс, кој всушност е многу краток, па се прашуваме како воопшто го облекла и како дише од него.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

finally the weekend😎

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Во припиениот мини корсет фустан, ја покажа својата фантастична фугура, а го искомбинирала со футуристички очила за сонце во истата боја и ташна со шарени детали и пердуви.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

F*ck with me u know i got it

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

ФОТО: Дафни Џој жари и пали

Дафни Џој својата популарност ја стекнала првенствено како девојка на раперот 50 Сент, а и поради специфичниот изглед, останала како интересна личност во јавноста.

Нејзините облини палат и жарат.

Погледнете ја: 

ФОТО: Серхио Агуеро има нова девојка - вистинска бомба!

Еден од најдобрите напаѓачи во Европа и во Премиерлигата, Серхио Агуеро оваа сезона со својот клуб освои 4 трофеи на Островот, а покрај тоа успеа да и го освои и срцето на пребогатата дваесетгодишна Тејлор Вард.

Како што пренесуваат медиумите од Велика Британија, преубавата бринета е 9 години помлада од фудбалерот, а како што стојат работите од мали нозе се навикнала на изобилство и луксуз кој што реодителите и го овозможиле.

Имено, Тејлор е ќерка на телевизиската ѕвезда Даун и поранешниот професионален фудбалер Ешли Вард. Израсна во вила вредна 157 милиони евра која има 11 соби, базен, приватен биоскоп и голем двор.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just incase one wasn’t enough 🧡🧡 bikini @ohpolly

A post shared by TAYLOR WARD (@taylorwardx) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nearly that time again 🤪 will tag outfit on my @21buttons_uk

A post shared by TAYLOR WARD (@taylorwardx) on

ВИДЕО: Кија Коцкар како од мајка родена ужива во када

Кристина Кија Коцкар објави снимка на Инстаграм кој особено ќе им се допадне на мажите. Пејачката уживаше во водените лудории во када.

Можеби била целосно гола, но се препуштила на фантазијата на публиката и се покрила со пена.

Погледнете ја и уживајте :

Популарно