ФОТО: Боба покажа дека е најдобар свекор, Александра воодушевена

Александра Пријовиќ Живојиновиќ излезе од породилиште во придружба на сопругот Филип Живојиновиќ и свекорот Боба Живојиновиќ и секако синот Александар и се упати во својот нов дом.

Боба уште еднаш докажа дека е многу внимателен свекор.Тој на неколку наврати кажа дека неговата снаа за него е како ќерка и принцеза во нивниот дом. Колку се грижи за неа покажал и дента кога излегувала од болница кога се грижел за својата снаа.

Александра по излегувањето од болница покажа и каков подарок добила од својот сопруг Филип:

ВИДЕО: Сандра Африка објави жежок клип од теретана

Сандра Африка важи за една од најзгодните српски пејачки, но за тоа таа троши часови и часови во теретана.

Сандра се реши да сподели едно такво видео на Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Telegraf Jet Set (@telegraf_jetset) on

Српската пејачка се онесвестила на настап

Српската пејачка Катарина Грујиќ се онесвестила среде снимање, а потоа самата признала дека намалила со храната и дека постојано работи поради што телото и се исцрпило.

- Работев пет дена по ред и почувствував мачнини. Всушност мислев дека сум настинала, не знаев дека проблемот е сериозен, изјавува пејачката, пренесува српскиот Курир.

Таа итно мора да ги извади крајниците поради што ќе оди на операција.

Популарно