ВИДЕО: Пејачката Милица Павловиќ најпровокативна до сега

Познатата српска пејачка Милица Павловиќ со години наназат во прв план го става деколтето, но по се изгледа веќе и не е така репрезентативно.

Имено, пејачката вчера се појавила на снимањето на емисијата „Гранд специјал“, а со нејзиниот стајлинг ги изненади сите, посебо припадниците од посилниот пол на кои што не им се веруваше што гледаат.

Одма после нејзиното доаѓање, сите гледа во нејзиното деколте, бидејќи било отворено а огромните гради речиси и да и испаднале.

Меѓутоа, иако порано имаше со што да се пофали и нејзиното деколте беше пријатно за гледање, денеска скоро сите се шокирани па коментираа дека нејзините гради изгледаат како „палачинки.“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Paparazzi. 📸 @blic_zabava #milicapavlovic #zauvek

A post shared by Milica Pavlović ✨ (@senoritamilica.fp) on

ВИДЕО: Милица Павловиќ и пријателката ја зовреа водата во базенот

Милица Павловиќ уживаше со нејзинaтa пријателка во базенот на еден елитниот хотел во Црна Гора, а девојките се опуштија на сонцето, па покрај виното, ем разменија, ем споделија меѓусебни бакнежи.

Имено, пејачката ужива во одморот, а сето тоа го бележи со својата камера. Така, нејзините следбеници имаа можност да видат како жешката Милица разменува нежности со уште пожешката пријателка.

Во еден момент, Милица и пријде на пријателката која седеше крај базенот, а потоа следеше суптилен бакнеж…

А, потоа обете влезени во базенот ја повторија рамената на голтки вино, бакнежи и… нежности!

Машките останаа во базенот… Само прашање е заради погледот на прекрасната панорама што им се пружаше кон синиот Јадран или заради нешто друго?

По она што им го приредија Милица и нејзината пријателка, за да не им биде малку незгодно да излезат од базенот со „шатор гаќички“ за капеење, на пример!?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Loše vam je... 😂 @senoritamilica @sandraniketic @mrbokun @tadione33 #milicapavlovic

A post shared by MILICA PAVLOVIĆ (@milicapavlovic_blog) on

ФОТО: Изабел Гулар во бикини ги покажа своите облини

Германскиот голман Кевин Трап и неговата поубава половина Изабел Гулар деновиве уживаат во одмор на грчкиот остров Миконос.

Овој остров често е рај за фудбалерите, зашто често може да се забележат многу ѕвезди како го посетуваат Миконос.

Сепак, голманот не е во центар на внимание, туку неговата атрактивна девојка, која ги покажа облините пред останатите посетители.

ФОТО: Убавата Доротеа се соблече во „Задруга“

Доротеа Јовановиќ одлучи да се опушти сама во туш кабината во реалното шоу „Задруга“, а камерите нималку не ѝ пречеле.

Задругарката се соблекла гола, па го наместила тушот директно кон нејзината интимна зона.

Цело време Доротеа имала цигара во раце, а тоа што ги покажала голите гради пред сите, вооппшто не ѝ пречело во уживањето.

Популарно