(ФОТО+ВИДЕО) Едно од поровокативните изданија на популарната пејачка

Објавено на 23 декември 2016, 20:01

СПОДЕЛИ:

Мараја Кери ги израдува своите обожаватели со божиќен видеоспот, во кој ја гледаме во провокативен црвен фустан со длабоко деколте и изрези од страните. Во видеото учествуваат и нејзините две деца во улога на „елфови“, но и новиот дечко на пејачката, танчарот Танака.

СПОДЕЛИ: