ФОТО: Ана Николиќ изгледа подобро од било кога

Резултатите од напорното вежбање на Ана Николиќ веќе се видливи, а пејачката драстчно ослабе и се чини дека многу соро ќе си ја врати некогашната тежина.

Дека на Ана и се допадна вежбањето, покажа и нејзиниот статус и објава. „Спорт... моја страст“ напиша Ана под објавената фотогрфаија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sport...MOJA STRAST!

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najjaci ostaju...I KAD SE GUBI!IDEMOOOO BREEEE...🏃🏾‍♀️🏋️‍♂️🥇

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

ФОТО: Станија повторно во топлес издание ги провоцира фановите

Српската старлета и пеачка, Станија на својот инстаграм профил објави слика топлес, на која таа своите гради ги крие само со нејзината рака.

Машката популација ,,навали” со комплименти во коментари.

Погледнете: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just Doing It ✔️

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

(ФОТО) Алба Кариљо: Не ме интересирате

Познатата шпанска водителка Алба Кариљо, инаку поранешна сопруга на тенисерот Фелисијано Лопеез, неодамна гостуваше во една емисија каде говореше за фудбалерите.

Инаку, таа претходно на својот Инстаграм профил објави сосема гола фотографија, пошто почнаа да и пристигнуваат пораки од фудбалери.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Las siestas de verano son las mejores 🍹⛱ Al rico sol, piscina refrescante y un masaje drenante con @pranamat_esp. Para los que se aburren de estar tumbados sin hacer nada como yo, es una opción ideal. Así aprovecho el tiempo que estoy tomando el sol para también masajear profundamente las piernas y los glúteos, al mismo tiempo que activo la circulación en los pies para no retener líquidos y quitar la pesadez que muchas veces tenemos por el calor. Y luego al agua 🏊 Os aviso que hoy es el último día ⏰ de las Rebajas en @pranamat_esp y si necesitáis uno de sus sets, es el momento. ¡Feliz semana! #summermood #MiPranamat #masajealairelibre #siestadeayer #felizlunes #verano #rebajas

A post shared by Alba Carrillo (@albacarrillooficial) on

А нејзиниот одговор беше следен:

„Фудбалери, не ми пишувајте и не ми праќајте фотографи. Не ме интересирате“ беше провактивниовт одговор на Алба.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prometí foto en bikini pero no me lo he traído🤷🏼‍♀️ 👙🤦🏼‍♀️ @yaesmediodiaoficial

A post shared by Alba Carrillo (@albacarrillooficial) on

Таа во нејзиното гостување кратко ја прокоментира и врската со голманот на Реал Мадрид, Тибо Куртоа.

„Тоа со Куртоа и не беше баш врска. Не се смета дека сме биле пар“, доадва уште Кариљо. Е сега кој што пропуштил веројатно одговорот е во фотката.

Популарно