ФОТО: За да го покаже совршениот задник, македонската пејачка ја подигна тангата до врат

Македонскта фолкера Џесика Палашкоска, веќе неколку месеци редовно објавува фотки од егзотични дестинации. Секако на фотките Џесика е во секси пози и најчесто во бикини. На една од нив, тангата отишла многу високо, но задникот секако изгледа одлично.

Еве уште некоја слична фотка. Уживајте:

 

A post shared by JESSICA PALASH (@jessicapalashoska) on

 

A post shared by JESSICA PALASH (@jessicapalashoska) on

 

A post shared by JESSICA PALASH (@jessicapalashoska) on

ФОТО: Анастасија Ражнатовиќ без градник ги запали фановите на Инстаграм

Анастасија Ражњатовиќ неодамна во медиумите изјави дека не почитува голотија и не сака да се разголува на социјалните мрежи за да привлекува внимение.

Имено нејзината последна фотографија на Инстаграм, покажа дека Анастасија поседува сексапил кои и помага да изгледа секси и кога не е разголена. Таа вешто носи маичката под која не носи градник.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

ФОТО+ВИДЕО: Ана Стојанова, жешката, секси фитнес инструкторка која го запали Инстаграм

Таа има 24 години, вајано тело, обликувано со мускулна маса и бујни облини. Речиси секојдневно постира фотографии на социјалните мрежи на кои ги покажува своите вежби од нејзината фитнес програма, но и нејзиниот сексапил и привлечност се магнет не само за љубителите на вежбањето и здравиот живот.

Фитнес моделот Ана Стојанова инаку е девојка која уште пред повеќе од седум години почнала да се занимава со фитнес заради здравствени причини.

Последниве месеци нејзината спортска опсесија ќе и прерасне  во професија, па Ана своите фитнес вежби, но и начинот на исхрана ќе почне да ги промовира како програма за здрав живот.

Еден вид прирачник со кој, како што самата умее да каже, сака да им помогне на сите на кои им е здравјето загрозено со вежбање да го доведат во нормала, а сите други да научат како да водат здрав живот!

Постирајќи ги своите фотографии и видеа покрај програмата за здрав живот, Ана ги буди скриените мечти и мами воздишки со своите телесни атрибути…

Бујна, стројна, раскошна… Згодна и секси, примамлива и пожелна… И да не сакаш, ќе ја посакаш…

Нејзината програма за здрав живот, секако! Можеби затоа некои и велат дека Ана е македонската Станија?

Откако ќе ги споредат фотографиите и видеата на српската старлета и македонската фитнес инструкторка, секако!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANA STOJANOVA 🇲🇰 (@annstojanova) on

ФОТО: Рита Ора повторно гола на плажа

Рита Ора денес пристигнала во Дубаи, а вечерва има закажано настап во склоп на својата турнеја.

Секси Албанката, која на Инстаграм ја следат повеќе од 13,8 милиони луѓе, одлучила веднаш да се опушти, па се упатила кон базенот, а после извесно време, фановите ги почестила со жешка фотографија!

Имено, бидејќи била мокра, целата се наежила, па горниот дел од бикинито покажал повеќе отколку што сокрил.

Но, можеби нејзината цел била токму таа - момците оваа вечер да не можат мирно да спијат

Популарно