Мислеше дека никој не снима - Амиџиќ го коментираше сексуалниот живот на Шерифовиќ

Водителот Огнен Амиџиќ предизвика лавина коментари кога јавно веријатно мислејќи дека камерите се исклучени, го искоментира сексуалниот живот на Марија Шерифовиќ.

На сите им е добро познато дека Огнен Амиџиќ еднаш неделно прави разговори со учесниците во Задруга и откако заврши формалниот дел водителот се впушти во разговор со Мики Џуриќ и без влакна на јазикот го изнесе своето мислење.

Разговараа за актиелните теми, а Огнен веднаш се префрли на Марија Шерифовиќ и порача:

– Занеш што е проблемот кај лезбејките? Јас сум го слушнал тоа. На тоа на пример се чудев кај Марија Шерифовиќ. Тоа го знам по Марија Шерифовиќ бидејќи имаме некои заеднички пријатели, па знам. Тие влетуваат кај ѓените. Тие се потполни мажи, а всушност се жени, а имаат и женско во себе и точно знаат што им треба во тој момент. Вели, од некои глупости: заштита, поставување, отворање врата, пристап на жените… Јас тоа сум го слушнал од стрејт жените. Значи не можеш да поверуваш како им се нафрлуваат. Тоа е она што велат: никој нема да ти исп**и како п***р, рече Огнен Амиџиќ меѓу останатото.

ВИДЕО: Анастасија Ражнатовиќ во прегратките на згоден бразилски манекен

Објавувајќи ја својата прва песна "Совршен пар", ќерката на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, стана нова млада надеж на музичката сцена!

Во прегратката на бразилскиот модел Педро Солц, таа за спотот сними голем број кадри низ српскиот главен град, а по премиерата на песната и спотот, со голема нестрпливост го чека судот во јавноста.

"Беше тајна, знаеја само моите најблиски и моите соработници." Кога влегов во студиото, имав трема, а потоа за прв пат ја слушнав песната"

"Фала му на Бога, веднаш ми легна", изјави Анастасија во "Премиера".

"Не сакав да изгледа на ништо претходно. Сакав да биде песна во која веднаш ќе се најдам, што веднаш ќе ме освои и тоа се случи", рече таа.

Текстот на песната е поинаку потпишан од неа, а Дарко Димитров се грижеше за музика и аранжман.

Саша Поповиќ сака да ја исфрли - Карлеуша реагира!

Саша Поповоќ веќе работи на новата сезона на Ѕвездите на Гранд, а се подготвуваат големи изненадувања. Поради новата концепција, директорот на Гранд сакал да ја отпушти Вики Манојловиќ како член на жирито, но се спротивставила нејзината ривалка Јелена Карлеуша.

Имено, Поповиќ сакал да воведе некои промени во жирито, сметајќи дека Вики е одвишна. Плановите му ги променила Карлеуша, која јасно му ставила на знаење дека без неа шоуто не би било исто.

"Саша подготвува до сега нешто не видено на нашите простори. Овој пат жирите ќе има уште позначајна улога во ова гледано натпреварувачко шоу. Тој смета дека Вики повеќе не е неопходна, со што Карлеуша, Босанац, Марија,и Бекута се сосема доволни. Меѓутоа Јелена за тоа дознала и решила да се замеша.

Имено, таа рекла дека Вики е многу инспиративна, дека сака да се конфронтира со неа, и дека нивната расправија секогаш ја дигала гледаноста, и голема грешка е таа да го напушти жирито. После овие аргументи, Поповиќ попуштил и речил Вики да продолжи и во новата сезона, освен ако самата таа не реши поинаку", рекол извор близок на медиумите.

Брена ја запали Бања Лука

Популарната пејачка Лепа Брена, настапи во Бањалука каде на фановите им приреди невиден спектакл. Облечена во комбинезон месо боја, со сјајни детали, ја покажа завидната фигура и ги доби симпатиите од публиката.

Уште еден интересен детаљ целосно воодушеви, а тоа се малечки и нежни педуви кои весело го следеа секое нејзино движење. Таа со насмевка ги нижеше хитовите, додека публиката пееше со неа на глас.

Презадоволните фанови кои меѓудругото порачаа дека задоволни со одат дома и дека им се допаднал нејзиниот стајлинг.

Популарно