ФОТО: Актерката прошетала во најсекси панталони

Некои модели на панталони шокираат на прв поглед, а некои на втор. Добро, има и такви модели кои се "само" панталoни, и ништо повеќе.

За првиот тип на панталони се одлучила актерката Алисија Аренд, која со оваа скандалозна облека пред неколку дена се проштела во Лос Анџелес. 

И само добро погледнете, дали очекувавте да изгледаат вака одзади? Нас прилично не шокираа.

Отворите на задникот се едно непријатно изненадување, дури и за љубителите на добриот вкус. Оние кои сакаат голотија на сред ден на улиците, сигурно го поздравуваат ваквиот моден избор.

Колку од вас би смееле или би сакале во ваква гардероба да се прошетаат во јавност.

И како процепите да не биле доволни, Алисија на задникот ставила и налепници. Веројатно со тоа дополнително привлекла внимание на своето голо тело.

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно