ФОТО: Згодната Албанка во проѕирна тоалета фатена пред новата вила во центарот на Лондон

Рита Ора се преселила во Њу Холанд Парк, најскапата улица во Лондон.

Рита Ора, британска пејачка со албанско потекло, веќе некое време живее на нова локација, а сега конечно и била снимена. 

Најзгодната Албанка, како што многумина ја нарекуваат, се преселила во Њу Холанд Парк, најскапата улица во Лондон, а први соседи и се Бекамови, Сајмон Кауел, како и Роби Вилијамс.

Како што пишуваат странските медиуми, Рита одлучила да се пресели бидејќи наводно соседите од старата населба се жалеле на буката во доцните вечерни часови во текот на забавите кои ги приредувала.

Пејачката била фатена како од нејзиниот нов дом излегува во проѕирна тоалета, која откривала многу нејзини атрибути.

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно