ФОТО: Едвај го скроти деколтето во минијатурните бикини

Данијел Херингтон неодамна направила дар-мар на плажа во Мајами, каде се забавувала со неколку згодни пријателки и познати манекенки.

Црнокосата Данијел може да се пофали со најбујни облини во модниот свет, па токму затоа била во центарот на вниманието и многу бројни светски медиуми  пишуваа за атркативната 25-годишна девојка.

Таа наоколу парадирала во сребрени минијатурни бикини кои едвај ги држеле нејзините гради покриени, а ни долниот дел не прекривал онолку колку што треба.

Не е ни чудо што мажите се вртеле по неа, а фотографиите погледнете ги во галеријата: 

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно