ВИДЕО: Доста и беше манекенство - Марјана Станојковска запеа!

Облечена во провокативен фустан, со микрофонот во рака, Марјана пред многубројните гости го испеа добро познатиот хит на Северина - „Ја само пјевам“.

Погледнете како изгледа тоа:

Param pam pam,param pam pam🎼🎤😘 #jasamopjevam #janemamrazlogdasezivciram 🎊🎉🍾#marjanastanojkovska Fala ti Zare 😘

A video posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

ФОТО: Мелита со момчето и еден куп голи жени

Откако има ново момче, Мелита постојано објавува фотографии со него, а сег и уживаат во заеднички одмор.

На нејзиниот Инстаграм профил таа објави неколку фотографии од одморот, но две ги зачудија нејзините следбеници.

Во позадина на фотографиите се гледаат разголени танчарки.

ФОТО: Најзгодната македонска докторка

Креативна, одговорна и млада личност со манекенска става, стружанката Елена Маркоска има 21 година, а уште од мали нозе танцува и позира како светски модел.

– Моите први чекори ги направив во волшебното студио за танц „Бах“ уште на 7 години. Студиото долго време беше мојот втор дом, а баховки и Тања, мое семејство. Така и остана до ден денес затоа што после изведен временски период повторно се вратив на старото место, но овој пат како модел, раскажува за своите почетоци Елена.

Елена по кратката пауза се вратила во студиото за танц „Бах“ барајќи го стариот адреналин на кој била навикната.

– Се вратив зошто ми недостасуваше стариот адреналин кој име многу познат на сите баховки. Тања не израсна и ни покажа што значи да си храбар, амбициозен и упорен млад човек, особини кои сите не следат низ животот, вели Елена.

Маркоска како своја примарна професија ја избрала медицината. Таа е студент на Медицинскиот факултет при Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје на отсек општа медицина.

– Го одбрав медицинскиот факултет при Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје на отсек општа медицина. Хуманоста секогаш треба да биде пред се и затоа слободното време го користам за волонтирање во Црвениот крст во Струга, а две години бев и лидер на младите, додава Елена Маркоска.

ПОзнатата пејачка редовно имала тројка со сопругот и младата дадилка

Поранешната „спајс“ девојка, Англиската пејачка Мел Би, која претходно дадилката ја обвини како главен фактор за нејзиниот развод, имала интимни односи заедно со својот, наскоро поранешен сопруг и нивната дадилка, а постојат и видеозаписи за тоа.

На снимките е прикажано како во интимни односи се Мел Би, нејзиниот сопруг Стивен Белафонте и нивната тогашна дадилка Лорен Џилс. Мел Би, поранешна спајсица, наводно, освен што учествувала во сексуалните односи, знаела и само да ја снима дадилката со својот сопруг.

Дадилката Лорен, која сега има 26 години, на суд изјавила дека сè започнало кога таа имала 18 години, а односите меѓу нив тројца траеле повеќе години. На суд завршиле откако во меѓувреме Мел Би и нејзиниот сопруг отпочнале бракоразводна парница, а пејачката ја тужеше Лорен, бидејќи таа ја претстави како еден од факторите за разводот.

- Јас и Стивен Белафонте имавме секс само кога Мелани ќе ни речеше да го направиме тоа или кога ние две први би почнале, па таа подоцна ќе го повикаше Стивен да ни се придружи - е дел од изјава до која дошле медиумите од судските документи.

Лорен тврдела дека пејачката и нејзиниот сопруг и онака имале „отворена врска“ во која, според договор, можеле да бидат интимни и со други луѓе.

Мел Би се наоѓа среде жесток развод со поранешниот сопруг Стивен Белафонте (42). Покрај тоа, на суд барала забрана за пристап на дадилката Лорен Џилс и ја обвинила дека наводи и украла 300.000 евра.

- Стивен ѝ рече на Лорен да изнајми сеф и да ги скрие снимките со секс – рекла 42-годишната Мел Би.

Таа тврдела дека двајцата ја злоупотребувале и ја вознемирувале, а и цело време живееле на нејзина сметка. Пејачката го обвинила Белафонте дека ја тепал во текот на бракот.

Стивен Белафонте, пак, открил дека по разделбата тој е во банкрот, бездомник и дека спие кај пријател. Наводно им должел пари на адвокати и на банки што го застапуваат во бракоразводната парница.

Популарно