ФОТО: Кусото здолниште на Карлеуша го "запали" Инстаграм

елена Карлеуша секоја година во ова време со своето семејство заминува на одмор на некоја интересна дестинација. Екстравагантната Јелена е позната  по своите модни комбинации, а овојпат облекла никогаш покусо здолнише кое предизвикало бум на Инстаграм.

Во рок од 3 часа нејзината фотографија собра повеќе од 60.000 лајкови.

 

😎

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Кога Лизи ќе се „заигра“ – не е важно дали е на мост или во дворот (18+)

Кога ќе заиграат страста, провокативноста и поривот за разголување во неа, Лизи не бира ни место, ни време. За среќа, знае како да го направи тоа со стил. Доказ – фотосите подолу.

(Експлицитно ФОТО 18+) САМО САКАМ ДА БИДАМ ГОЛА: Дуња Илиќ на плажа како од мајка родена

Пејачката Дуња Илиќ и е позната на јавноста по своите песни со експлицитна содржина, но и по провокациите сервирани од приватниот живот.

Деновиве таа се релаксира на море, а оттаму објави фотографија на која е сосема гола.

„Само сакам да бидам гола“, напиша таа во описот на фотографијата.

ФОТО: Тетовирана и жешка - Милица ги полуде мажите во Херцег Нови

Згодното и навежбано тело, збогатено со некоја тетоважа, во бикини на Херцег Нови, го забележаа сите, а го проселдија многу балкански медиуми.

Црногорската кошаркака Милица Милошев, покажа дека тренинзите одлично се одразиле на нејзиното тело.

Популарно