ВИДЕО: Маца Дискреција покажа СЕ!

Реалните шоу програми на Балканот, се претворија во ефтина еротика, па и порнографија. Виновници за тоа се „старлетите“ кои не бираат средства да ја подигнат својата популарност.

Една од нив е секако Маца Дискреција. И досега сме ја видела Маца да се расоблече, но овој пат отиде најдалеку. Погледнете:

ФОТО: Гавазова се пофали со новата „Долче и Габана“ чанта од 600 долари

Македонската фолк пејачка Сузана Гавазова од неодамна реши да си ја проба среќата на српската естрада со песната „Хало“ која е дело на српски автори.

Во домашните медиуми пак беше актуелна поради недоразбирањата за соработка со колешката Елена Велевска, како и тоа дека не ја кажа вистинската цена на високите потпетици од „Версаче“ кои ги носеше на фестивалот „Роса“.

Гавазова е доста активна на социјалната мрежа Инстаграм каде често знае да се пофали што има ново во нејзиното секојденвие.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you my love!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Па така, деновиве на своите следебници им се пофали со новиот мобилен телефон кој напиша дека и е подарок од саканиот, а претходно пак се пофали со новата виолетова чанта од италијанскиот бренд „Долче и Габана“ која е од колекцијата есен/зима 2018 и чини околу 600 долари.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My new bag.. #dolcegabana

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Следбениците честитаа подароците, а очигледно дека за Сузе Дедо Мраз постојано е тука, а таа не може да додржи без да им покаже на сите колку и се може.

ФОТО: Славниот актер се разведе после 22 години брак и на 50 години се заљуби до уши

Стави точка на 22 години долгиот брак и се препушти на волшепството на секси блондинката.

На новите фотографии покрај базен се гледа страста меѓу нив.

Актерот Кјуб Гудинг и неговата сопруга Сара Капфер одлучија да се разведат во април 2014 година, но актерот оваа година во јануари поднесе барање за развод.

Актерот неодамна е виден во сончевото Мајами, каде на базен се забавува со бујна блондинка и притоа не ја симнува широката насмевка од лицето. И додека непознатата блондинка се вртела со задникот кон папараците, Кјуб седел и го пиел својот пијалок.

Популарно