ФОТО: Сопругот ме поддржува кога се разголувам

Една од најзгодните поп пејачки во Македонија, Наташа Малинкова неодамна го сврте вниманието на јавноста кога за време на ракометното првенство објави фотографија на која навива топлес за Македонија.

„Малинкова му ги покажа градите на Столе Стоилов“ беше сосема доволно да придвижи лавина од коментари на социјалните мрежи. Во интервју за „Репортер“ поп-пејачката на шега вели: „Ама и сопругот гледаше со мене, ние сме страсни навивачи, па решивме вечерта страсно да навиваме. Е откако ја објавивме фотографијата, на која навивам топлес, ама сум свртена со грб па реално градите не се гледаа, прочитав сè и сешто за мене“, искрена е Малинкова. Таа вели дека има целосна поддршка од својот сопруг во тоа што го работи, па и кога се фотографира малку разголена или провокативна, сè е тоа во контекст на нејзината музичка кариера.

ВИДЕО: Ана Севиќ го новогодишно го украси станот од 300.000 евра што и остави Дарко Лазиќ

Ана Севиќ и Дарко Лазиќ  веќе поднесоа барање за развод, а Ана продолжи да живее во нивниот заеднички стан.

Дарко после страшната несреќа е на добар пат да закрепне, а неговата избраничка Марина Гагиќ очекува принова, додека Ана сега е во врска со Даниел Неделковиќ.

Семејниот дом на Ана за време на празниците погледнете го на видеото:

ВИДЕО: За малку ќе ѝ излезеа градите од градникот - Рада Манојловиќ се спастри во последен момент

На едно снимање на новогодишна емисија познатата српска пејачка Рада Манојловиќ дојде во провокативно издание со што предизвика вистински хаос.

Пејачката пред да влезе да ја снима емисијата позираше пред фоторепортерите, а таму и се случил мал инцидент.

Имено на пејачката ќе и излегле градите од градникот па таа мораше да интервенира.

„Малку лево, малку десно и проблемот беше решен“, погледнете.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RADA MANOJLOVIĆ 👑❤ (@radamanojlovic.blog) on

ФОТО: Тијана не сме ја виделе ваква досега

Тијана меѓу своите најнови објави на социјалните мрежи сподели фотографија на која носи розов коктел фустан надополнет до дебели црни хулахопки и сјајни високи потпетици.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Magazin in💕🎶👏🏻🙌🏻 @koncept45 @natasapejovic 🙏🏻💕

A post shared by Tijana Dapčević (@tijana.dapcevic) on

Популарно